Anna Taborska Studio urody

Przedłużanie rzęs

Kokieteryjne spojrzenie spod długich, gęstych i podkręconych rzęs to pragnienie chyba każdej kobiety. Teraz jest już to możliwe.

Sposób wykonywania zabiegu polega na precyzyjnym doklejaniu jedwabnej rzęsy do naturalnej, włosek po włosku tak, aby się nie posklejały. Stosowany klej nie powoduje alergii, jest bezwonny i nie szczypie w oczy. Powinien zastygać w elastyczne połączenie,aby rzęsy pozostały giętkie, nie przeszkadzały podczas codziennych czynności i snu. Ten który ja stosuję pozwala również na przeprowadzenie zabiegu nawet na otwartych oczach, dzięki temu istnieje możliwość wydłużenia również dolnych rzęs.

 Długość i grubość aplikowanych rzęs dobierana jest indywidualnie dla każdej klientki w zależności od upodobań i długości naturalnych rzęs.

 Dla odważnych pań, by efekt był jeszcze bardziej spektakularny istnieje możliwość wykonania „teatralnego oka”, albo tak zwanego „kociego spojrzenia”. Z okazji „wielkiego wyjścia” można pozwolić sobie również na ekstrawagancję, dodać kolorowe rzęski stosowne do koloru tęczówki lub dokleić cyrkonie. Te ostanie idealnie nadają się na bale i śluby.

 Do każdego oka przyklejanych jest około 100 włosków dlatego czas potrzebny na staranne i dokładne wykonanie takiej przyjemności to 2-3 godziny. Efekt to rzęsy grubsze i dłuższe nawet o 50%. Sposób ten jest zupełnie bezpieczny, bezbolesny i daje spektakularne efekty.

Ponieważ nasze rzęsy rosną i wypadają średnio co 2 miesiące, dlatego dla utrzymania odpowiedniej gęstości należy je dopełniać co 3-4 tygodnie. Syntetyczne rzęsy są bardzo lekkie, nie obciążają i nie wpływają więc, na stan naszych naturalnych.

Nie należy obawiać się sauny, basenu, solarium, rzęsy odporne są na wilgoć i zmiany temperatur. Nie jest im straszny pot i łzy. Kobiety które zdecydują na ten zabieg, będą cieszyć się pięknym spojrzeniem przez 24 godziny na dobę.

Dzięki umiejętnością stylistki i produktom wiodących firm, rzęsy stają się dłuższe, grubsze i podkręcone, a jednocześnie wyglądają naturalne. Oczy prezentują się bardziej wyraziście i nabierają głębi, optycznie się powiększają, a oprócz tych wszystkich superlatyw nie wymagają tuszowania.

Należy pamiętać, aby nigdy nie usuwać rzęs samodzielnie! Jeżeli z jakiś powodów chcemy to zrobić musimy udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie wykwalifikowany personel ściągnie za pomocą specjalnego płynu rzęsy tak, aby pozostały zdrowe. Wykonywanie tego na własną rękę może spowodować zniszczenie i powyrywanie naturalnych rzęs.

To przełomowe rozwiązanie polecam szczególnie osobom, które nie chcą tracić czasu na codzienny makijaż, pragną wyglądać pięknie bez konieczności codziennego misternego i długotrwałego tuszowania rzęs przed lustrem. Sprawdzony sposób dla kobiet które mają krótkie i jasne włoski. Idealny dla Pań aktywnych, uprawiających sporty, ponieważ problem spływającego i rozmazującego tuszu znika na zawsze. Metodę jeden do jednego może ułatwić życie również osobom korzystającym z soczewek kontaktowych, maskara często kruszy się i wpada do oka co znacznie utrudnia ich noszenie, przy przedłużonych rzęsach nie ma tego problemu.

 Okres Świąt, Sylwestra i karnawału to idealny moment, by porwać się na tą przyjemność i kokietować swoim spojrzeniem podczas nocnych szaleństw. Cieszyć się uwodzicielskim spojrzeniem i tajemniczym blaskiem.Anna Taborska - Gazeta Niepołomicka grudzień 2010

Niepołomice ul. Kazimierza Wielkiego 11 - tel. 506 100 123